O nás

PERA DESIGN to je mladý tým odborníků, plný elánu, který zastupuje tradiční německé značky, jako PONSEL a GWINNER, které jsou známé tou nejvyšší kvalitou v každém detailu. Obě působí na trhu déle než 80 let.

Můžete se spolehnout na individuální přístup a odborné poradenství v oblasti nábytku a interiéru. Přijďte k nám do showroomu, dáme si kávu a popovídáme si o tom, co Vás zajímá. Vyberete si, co se vám líbí a my Vám to přivezeme a smontujeme.

Kdo jsme

Máme pro Vás nábytek, který Vám bude každá návštěva závidět

Nejenom líbivý, ale hlavně pohodlný a kvalitní, to je nábytek od PERA DESIGN. K tomu všemu ještě spousta doplňkových služeb, které se Vám budou určitě také líbit.

Montáž nábytku školeným personálem

Dopravujeme po celé ČR

Půjčíme Vám naši dekoraci domů


Vždy se snažíme splnit Vaše přání. Pokud to nejde, nabídneme alespoň kávu.

Domov, to je místo kde chceme odpočívat, setkávat se s přáteli, vychovávat děti a trávit tu nejpříjemnější část dne. Proto je výběr toho pravého nábytku nesmírně důležitý. Základem je kvalita, pohodlí a luxusní vzhled. Přijďte k nám do showroomu, rádi Vám poradíme.

V interiéru jsou důležité i doplňky. Proto Vám je rádi zapůjčíme a zdarma vydekorujeme prostor. Až pak si můžete vybrat co se Vám líbí. 

Značky, kterým věříme

Gwinner
LD Seating
Ponsel